How can we Help?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mau ris vitae libero molestie.

Contact

Tasarım ve Geliştirme

Tasarım ve Geliştirme

Tasarım ve Geliştirme hizmetleri kapsamında Solution Factory olarak güçlü bakış açısı ve hedefe odaklanan yaklaşımla hareket etmeyi oldukça önemsiyoruz.

Tasarım ve Geliştirme

Yazılımın tasarlanması, geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi sürecinde en önemli konu olan ‘Çözüm Odaklılığı’ göz ardı etmiyoruz. Aşama aşama gerçekleşen tasarım ve geliştirme süreçlerinde sadece daha iyiyi değil aynı zamanda daha işlevsel olanı da elde etmeyi amaçlıyoruz.

Solution Factory olarak tasarım ve geliştirme süreçlerini üstlendiğimiz yazılım projelerinin öncelikle titiz bir şekilde analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz aşamasında projenin ne tür ihtiyaçları olduğunu değerlendirerek tasarım ve geliştirme çalışmalarının analizler doğrultusunda tamamlanmasını amaçlıyoruz. Çözümü rastgele bir çalışma neticesinde değil her detayı düşünülmüş bir şekilde elde etmek için çaba sarf ediyoruz.

Tasarımı ve geliştirme sürecini dikkatle gerçekleştirdiğimiz yazılım projelerinin testlerini de profesyonel ekibimizle tamamlıyoruz. Yazılım projesinin tamamlanması sürecini titizlikle takip eden ekibimiz, projenin hayata geçmesi sonrasında da gerekli çalışmaları yapar. Dinamik bir süreç olan yazılım tasarım ve geliştirmesi kapsamında hedef daima kusursuz bir çalışma ortaya koymaktır.

Solution Factory, tecrübeli ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten yazılım firmasıdır.

Bizimle İletişime Geçin

-

Muallimköy Mh. Deniz Cd. No:143/5 41400 Gebze/Kocaeli.

Teknolojinin Merkezindeyiz