How can we Help?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mau ris vitae libero molestie.

Contact

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Kurumsal Çözümler

Yazılım alanında kurumsal ihtiyaçlarınıza cevap verecek akılcı çözümler için Solution Factory! 

Kurumsal Çözümler Üretiyoruz

Hedefi ‘Bahane’ değil ‘Çözüm’ üretmek olan bir ekiple kurumsal ihtiyaçlarınızın tespit edilmesi, ihtiyaçlarınıza uygun tasarım ve geliştirmelerin yapılması ile test ve analizlerle çalışmaya son halinin verilmesi söz konusudur. Bu bağlamda kurumsal çözümler ile kurum ihtiyaçlarınıza yönelik pratik yaklaşımlar benimsemeyi amaçlıyoruz.

Kurumsal kimliğiyle öne çıkan hemen her işletme – marka için yazılım ile daha iyiye taşınacak bir yön bulunmaktadır. Ancak bu alanda en iyi sonucun elde edilmesi ve sorunu doğru bir şekilde çözecek ürün/hizmetin ortaya konması gerekmektedir. Solution Factory olarak kurumsal yapınıza uygun, verimliliği en üst seviyeye taşıyacak ve kaynakların daha makul bir şekilde kullanımını destekleyecek yazılımlara imza atıyoruz.

Siz de kurumsallığınızı daha iyi yansıtmanıza imkân tanıyan yazılım hizmetlerimizle Kurumsal Çözümler ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Tamamen size özel bir yazılımın hazırlanması, esnek yapının oluşturulması ve entegre edilebilir özelliklerin tanımlanması mümkün olacak. İhtiyacınız neyse onu tercih edeceğiniz bir Kurumsal Çözüm için Solution Factory ile harekete geçmenin tam zamanı!

Solution Factory, tecrübeli ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten yazılım firmasıdır.

Bizimle İletişime Geçin

-

Muallimköy Mh. Deniz Cd. No:143/5 41400 Gebze/Kocaeli.

Teknolojinin Merkezindeyiz