How can we Help?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mau ris vitae libero molestie.

Contact

PROJE YÖNETİMİ

Proje Yönetimi

Yazılım süreçlerinde proje yönetimi ile profesyonel bir yaklaşımdan fayda sağlamak mı istiyorsunuz? Solution Factory ile ihtiyaçlarınızı belirleyeceğiniz, çözüm geliştireceğiniz ve uygulamaya alacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Proje Yönetimi

Güçlü insan kaynağımız, teknolojik altyapımız ve ihtiyaçlarınızı öne çıkaran yaklaşımımızla projenizin her aşamasında başarıyı sizlerle buluşturuyoruz.  Projenizin verimliliği yakalamada oldukça iddialı ve seçeneğe dönüşmesi adına var gücümüzle çalışmaya çaba gösteriyoruz.

Proje yönetimi konusunda tecrübesiyle fark yaratacak ekibimiz sayesinde sektördeki yenilikleri, işletmenin ihtiyaçları ve insan kaynağındaki farklılıkları da dikkate alıyoruz. Dinamik bir süreç olan proje yönetimi sayesinde kaliteyi daima en iyi noktaya taşımayı hedefliyoruz. Siz de projenizin en iyi noktaya ulaşmasında güçlü bir desteğe ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Solution Factory ile çözüme odaklanmanız hiç de zor olmayacak.

Sektörün en farklı çözümlerini sizlerle buluşturan ekibimizle proje yönetiminde planlama, analiz, tasarım, gerçekleştirme ve bakım süreçleriyle en iyiyi hedefliyoruz. Yazılımın modellenmesinden hayata geçmesine kadarki her aşamada fırsatları kullanmayı ve tehditleri bertaraf etmeyi amaçlıyoruz. Solution Factory olarak daima çözüm odaklı yaklaşımlarımızla size uygun bir sürece imza atmak istediğimizi de kanıtlıyoruz!

Solution Factory, tecrübeli ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten yazılım firmasıdır.

Bizimle İletişime Geçin

-

Muallimköy Mh. Deniz Cd. No:143/5 41400 Gebze/Kocaeli.

Teknolojinin Merkezindeyiz