How can we Help?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mau ris vitae libero molestie.

Contact

IoT Çözümleri

IoT (Internet of Things-Nesnelerin İnterneti)

Internet of Things yani Nesnelerin İnterneti ile bilgi varlığını daha verimli bir şekilde kullanmanın en iyi yolu; Solution Factory!

Nesnelerin İnterneti

Bilginin tartışmasız bir varlık olduğu çağımızda bilgiyi en iyi şekilde işliyor ve kullanıyoruz. Mevcut bilgiden yeni bilgi üretme, mevcut bilgiyi kullanma ve optimizasyon sağlama süreçleri ile veri konusunda en başarılı süreçlere ulaşmayı hedefliyoruz.

İşletmenizin faaliyet gösterdiği alan ne olursa olsun IoT sayesinde verimliliği arttırırken iş yükünün daha az seviyeye düşürülmesini sağlıyoruz. Böylelikle insan kaynaklarından kaynaklanacak hata ve verim kayıplarını minimum seviyeye indiriyoruz.

Operasyonel anlamda daha yönetilebilir bir yapıya kavuşmanızı sağlayarak envanter yönetimi, nakliye takibi ve parça izleme gibi pek çok alanda ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Kaynakların daha iyi kullanılması, pazarlama ve iş geliştirme süreçlerinin iyileştirilmesi ile müşteri ilişkilerinin geliştirilmesinde kusursuz bir yaklaşım benimsiyoruz.

Profesyonel hizmet yaklaşımını Solution Factory ile kusursuz bir noktaya taşımanın tam zamanı. Yazılım çözümleri ile akılcı ve pratik bir yaklaşım benimseyin. Böylelikle zaman, kaynak ve müşteri deneyimi konusunda en iyi sonuca ulaşın!

Solution Factory, tecrübeli ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten yazılım firmasıdır.

Bizimle İletişime Geçin

-

Muallimköy Mh. Deniz Cd. No:143/5 41400 Gebze/Kocaeli.

Teknolojinin Merkezindeyiz