How can we Help?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mau ris vitae libero molestie.

Contact

Dış Kaynak Hizmeti

Dış Kaynak Hizmeti

Solution Factory olarak kendi bünyemizde istihdam etmiş olduğumuz uzman ekibimizle sizlere en iyi çözüm ortağı olacak şekilde dış kaynak hizmeti sunuyoruz.

Dış Kaynak Hizmeti

Günümüz dünyasında şirketlerin ihtiyaç duyduğu her hizmeti kendi şirketlerinde bir departman oluşturarak tecrübeli kimseleri istihdam etmeleri hem ciddi bir iş yükü oluşturmakta hem de gereksiz bir maliyet tablosuna maruz bırakmaktadır. Bu sebeple günümüzde birçok kurum dış kaynak hizmeti alarak ihtiyacı olan işleri kolayca çözüme kavuşturmaktadır.

Solution Factory olarak dış kaynak hizmeti ürettiğimiz şirketlere kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Firmanızın ihtiyaç duyduğu anlamda sizler için özel çözümler oluşturuyoruz. Dış kaynak hizmetleri sunduğumuz ayrıcalıklardan bazıları aşağıdaki şekilde olup farklı taleplerinize özel çözümler oluşturmaktayız.

Proje bazında; Yürütmekte olduğunuz bir projenizin belli bir bölümü dış kaynak hizmeti ile daha kolay çözümler oluşturabilirsiniz. Böylece proje sona erdikten sonra ihtiyacınız olmayacak olan bir personeli aramak, bulmak ve istihdam etmek gibi bir sorununuz kalmayacaktır.

Uzmanlık bazında; Şirketinizde sürekli istihdam istemediğiniz uzmanlıkları, Solution Factory’den alacak olduğunuz dış kaynaklı hizmet ile şirketimiz uzmanlarından sağlayabilirsiniz. Tecrübeli personelimiz kısmi olarak veya belli bir süre ile sizin ihtiyacınız olan çözümleri oluşturabilir. Örneğin; Solution Factory Java programcısı haftada 2 gün kurumunuza gelerek, java konusunda size hizmet verebilir veya 6 ay süreli olarak sizlerle çalışmalarını sürdürebilir.

Solution Factory, tecrübeli ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten yazılım firmasıdır.

Bizimle İletişime Geçin

-

Muallimköy Mh. Deniz Cd. No:143/5 41400 Gebze/Kocaeli.

Teknolojinin Merkezindeyiz